Mlezivová Markéta

Vedoucí španělštiny

Mgr. et Mgr. Markéta Mlezivová

Konzultační hodiny
  • St/Wed 13:15 - 14:00, č. C455, možno také online kdykoliv po předchozí domluvě

Jazykové centrum
Ovocný trh 7- BUQUOY
Místnost č. 455

Markéta Mlezivová vystudovala hispanistiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, kde obhájila diplomovou práci Divočina v Quirogových povídkách. Poté dokončila studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy s diplomovou prací Ústavněprávní vývoj Španělska v 19.století. V současnosti vyučuje španělštinu v Jazykovém centru při FF UK, kde se aktuálně věnuje především kurzům obecného jazyka a akademického čtení.

Výuce jazyka se věnuje již od svých studií, vyučovala na Metropolitní univerzitě v Praze a v kurzech pomaturitního studia. Podílela se na tvorbě interaktivních výukových materiálů a aplikací.

Kromě pedagogické činnosti se věnuje také překladům, převážně odborných právnických textů.

Rozvrh

Předměty